Inžineriniai geologiniai tyrinėjimai atliekami įvairios paskirties statinių naujai statybai bei pastatų rekonstrukcijai. Inžineriniai geologiniai tyrimai yra neatsiejama statinių pamatų projektavimo ir jų įrengimo dalis. Atliekant inžinerinius geologinius tyrimus yra nustatomi įvairūs gamtiniai ir antropogeniniai procesai bei reiškiniai, kurie gali turėti įtakos pastatų pastovumui. Inžinerinių geologinių tyrimų pobūdis ir apimtis priklauso nuo statybos aikštelės gamtinių sąlygų sudėtingumo ir projektuojamo pastato pobūdžio.

Inžinerinis-geologinis gręžimas vykdomas naudojant mechaninį-hidraulinį gręžimo įrenginį „Comacchio GEO 305”. Tai universalios paskirties , vikšrinė hidraulinė gręžimo mašina su vidiniu varikliu.
Agregatas tinka: rotaciniam, sraigtiniam, smūginiam, D.T.H gręžimui ir grunto mėginių paėmimui.

Gręžimo darbai atliekami naudojant Ø 112 mm skersmens koloninį vamzdį, Ø 50 mm gręžimo štangas ir Ø 150 mm apsauginius vamzdžius, žemės grąžtus, darbų metu imami suardytos ir nesuardytos sandaros grunto ėminiai.

Standartinės penetracijos bandymas: vykdomas naudojant įrenginį „Comacchio GEO 305”. Zondavimas vykdomas nustatant tikslias inžinerinių-geologinių sluoksnių ribas, įvertinant fizines mechanines gruntų savybes, grunto sudėties pasikeitimo priklausomybes, ir nustatant grunto savybes geologiniame pjūvyje.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus hidroprojektas“?

  • Dirbdami orientuojamės į užsakovo poreikius, skiriame didelį dėmesį į užsakovo patikėtas užduotis, padedame klientams priimti geriausią sprendimą;
  • Teikiame visas inžinerines paslaugas – nuo galimybių studijos iki investicinio statybos projekto valdymo;
  • Įmonėje dirba profesionalūs specialistai;
  • Aktyviai bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio kompanijomis;
  • Dirbdami remiamės savo ilgaamže patirtimi.

MES ESAME PASIRUOŠĘ JUMS PADĖTI!